Культура

Народний дім села Микитинці — це осередок  культурно- мистецького життя села, у якому проводиться різноманітні заходи.

В Народному домі с.Микитинці проводиться активна робота по відродженню та збереженню досягнень української культури, збереженню та розвитку народної аматорської творчості,задоволення культурних потреб та організації відпочинку населення.

Це різноманітні заходи для дітей,молоді, святкові урочисті вечори до державних і пам’ятних дат,тематичні заходи,зустрічі з цікавими людьми: правоохоронцями, медиками, істориками.

Працівники Народного дому активно співпрацюють з осередком союзу українок, микитинецькою ЗОШ  І-Ш ступенів, церквою св.Микити .

Також до проведення заходів залучаються спонсори- місцеві бізнесмени та підприємці, які надають посильну допомогу.

При Народному домі працює 12 творчих колективів, у яких займається 158 особи, з них 6- дитячі, де займається 70 осіб.

Дорослі колективи:

Народний аматорський хор «Первоцвіт» , 25 чол.

Народний аматорський хор духовної музики «Сяйво» , 30 чол.

Народний аматорський ансамбль «Відроджена пісня» , 10 чол.

Чоловіча вокальна група, 12 чол.

Жіночий вокальний ансамбль ,12 чол.

Малі форми:

тріо «Калиновий цвіт»,ансамбль «Мереживо»

тріо «Душі світлиця»,дуети,солісти. 19 чол.

Дитячі колективи:

Молодіжний гурт «Істина» , 10 чол.

Вокальний гурт «Вишиванка» , 10 чол

Вокальний ансамбль «Співаночка» , 8 чол.

Дитячий ансамбль «Перлинки» , 12 чол

Гурток художнього читання , 8 чол.

Танцювальний ансамбль «Намистинки» , 22 чол.

У Народному домі села діють:

любительський університет «Народознавство»

Мета університету – збагатити духовність молоді через засвоєння надбань культури рідного краю, формувати високу мовну культуру, шанобливе ставлення до звичаїв та традицій українського народу.

2 дитячі клуби за інтересами

літературний «Кришталеві джерела».  Мета клубу: ознайомлення з кращими зразками української та світової поезії та прози,розкриття творчих здібностей та обдарувань молоді в галузі літератури та музики, вдосконалення художньої майстерності членів клубу.

образотворчого мистецтва «Чарівний олівець». Діти, які є членами клубу, з задоволенням долучаються до чудового світу художніх образів,виготовляють різноманітні аплікації, займаються писанкарством тощо.

клуб цікавих зустрічей  «Посиденьки у пані Анни». 

Мета : сприяти духовному та культурному розвитку особистості, пожвавити культурно-просвітницьку роботу та створити сприятливі умови для духовного та естетичного виховання,розкриття творчих здібностей та обдарувань молоді, вдосконалення художньої майстерності членів клубу, сприяння розвитку творчих особливостей.членами клубу є жителі села різної вікової категорії які  активно співпрацюють з аматорськими колективами НД, бібліотекою, школою та громадськими організаціями, а також з визначними особистостями села та міста.

Пріоритетними напрямками діяльності Народного дому є : відродження та збереження народної творчості, духовний розвиток та формування високих естетичних і художніх смаків мешканців села, зміцнення матеріально-технічної бази Народного дому.

Адреса:

76494 с. Микитинці

Івано-Франківської міської ради

вул. Зарічна, 75а

тел. 55-41-20

kuznietsova@ukr.net

 

 

Follow by Email