Святковий концерт «Мамо, тобі низесенько вклонюсь»

Святковий концерт «Мамо, тобі низесенько вклонюсь»

14 травня 2017 року в Народному домі с.Микитинці відбувся святковий концерт «Мамо, тобі низесенько вклонюсь», приурочений до відзначення міжнародного Дня Матері.

Що може бути краще для самодіяльних артистів, як переповнена глядацька зала, гарячі аплодисменти, вигуки «Браво»? На сцені творчі колективи змінювали один одного, а їх немало – не багато, а саме:

  • народний аматорський  хор «Первоцвіт» ( керівник- ЗПКУ Г. Карась),
  • народний аматорський хор духовної музики «Сяйво» і молодіжний гурт «Істина» (керівник В. Гнатишин),
  • народний аматорський ансамбль «Відроджена пісня»
  • та вокальний ансамбль «Вишиванка» ( керівники А.Кузнєцова та В.Савин),
  • вокальне тріо «Калиновий цвіт» ,
  • вокальні дуети «Анна-Марія» і сестер Лесі і Юлі Андрейчуків,
  • дитячий вокальний ансамбль «Перлинки» (керівник Н.Бутюк),
  • танцювальний колектив «Намистинки» ( керівник О.Мацевко),
  • читці- ведуча концерту Уляна Карук та Христина Яворська, солісти  Наталія Бутюк, Софія Василишин, Софійка Рудик,Аня Бутюк., юні музиканти Ліля та Віталік Щербанюки.

Яскраві костюми юних танцюристів змінювалися стриманим та елегантним одягом  вокалістів. Кожен номер концертної програми виконувався на високому професійному рівні. Звучали пісні та вірші, присвячені  трьом Матерям людини – Божій Матері, мамі, що подарувала життя і Матері-Україні.

Цікавим для глядачів став виступ керівника  гуртка «Чарівний олівець» Анни Кірпан, яка разом з своїми підопічними приготувала  роботу «Ластівка щебече під моєю стріхою».  А ще юні художники виготовили  корони і коронували ними  своїх матусь.

Після завершення концерту з привітаннями з нагоди Дня Матері до присутніх звернулася  методист Департаменту культури Івано-Франківського міськвиконкому Анна Шпирка. І хоч концерт тривав понад 2,5 години, глядачі неохоче залишали залу.

А самодіяльні артисти- і великі і маленькі обмінювалися враженнями від проведеного заходу. Що ж, отримувати компліменти завжди приємно. А цього недільного дня в микитинецькому Народному домі їх не бракувало нікому!

c. Микитинці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email