Зустріч з мешканцями мікрорайону “Ювілейний”

Зустріч з мешканцями мікрорайону “Ювілейний”

30 червня 2017 року о 10 год. В приміщенні конференц-залу микитинецької сільської ради відбулася зустріч сільського влади мешканцями мікрорайону «Ювілейний», що розташований по вул. Декабристів, 58.

Під час зустрічі розглядалися житлово-комунальні питання, благоустрій, зокрема освітлення частини вул. Декабристів біля будинку 58. Також актуальною є проблема для мешканців будинку асфальтування частини дороги на перехресті вулиць Декабристів та Чебрецевої.  Обговорювалися й інші питання життя села, благоустрою та співпраці з мешканцями будинку. У розмові з мешканцями будинку № 58

Сільський голова Михайло Сіщук зауважив, що першочерговим завданням 2017 року є завершення будівництва і відкриття дошкільного навчального закладу, тому основні бюджетні кошти спрямовуються на виконання робіт з будівництва садочка. Освітлити новий мікрорайон можна буде і в поточному році, а асфальтування відрізка дороги біля будинку буде заплановано у наступному бюджетному році.

Також під час зустрічі жителів будівельного комплексу «Ювілейний» та місцевої влади обговорено інші актуальні питання територіальної громади, сільський голова запросив мешканців взяти активну участь у житті громади села.

c. Микитинці

One thought on “Зустріч з мешканцями мікрорайону “Ювілейний”

  1. Сповіщення: Сайт села Микитинці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email