Пластик викидатимемо у спецконтейнери

Пластик викидатимемо у спецконтейнери

BeFunkyCollage

Сьогодні в нас багато говорять про екологію. Проте рівень нашої екологічної свідомості яскраво демонструють пластикові пляшки, обгортки, недопалки, що трапляються на кожному кроці. Щоб якось пригальмувати процес накопичення відходів та засмічення нашої планети, необхідно навчитись їх правильно сортувати та використовувати вторинно.

Важливо зрозуміти, що тільки з кожного з нас починається нова країна, в якій піклуються про екологію.

Є багато історії, що свідчать про те, наскільки уважно провідні країни світу ставляться до сміття. І наскільки важливо сьогодні забезпечувати циркуляцію відходів: не викидати відходи подалі з очей, а переробляти їх та знову використовувати. Хіба ми не здатні так само піклуватися про свою країну???

Відтепер в с. Микитинці встановлено контейнери для збору пластику. Це забезпечить сортування та правильну утилізацію пластику.

Головне правило, яке треба запам’ятати: змішані відходи – це сміття; роздільно зібрані відходи – це ресурси, тобто такий матеріал, з якого можна виробити нові корисні речі. Слід пам’ятати, що відповідальність за чистоту населеного пункту несе не тільки влада, а і кожен громадянин.

Місця встановлених контейнерів:

• вул. Юності – біля магазину «Світанок»
• На площі Героїв Євромайдану
• вул.Грицишина – біля магазину «У Остапа»
• вул. Грицишина, кінцева зупинка автобуса 31

Дане питання було ініційоване Дорадчою радою учасників АТО та Микитинецькою сільською радою у тісній співпраці з місцевими підприємцями. Раніше учасники Дорадчої ради організовували очищення берегу річки Бистриця від сміття, ремонт дитячих майданчиків на території села тощо. Хлопці беруть активну участь у всіх питаннях життєдіяльності села зокрема благоустрою та безпеки.
Кошти отримані з утилізації пластику будуть передані на потреби бійцям АТО на передовій.
Надзвичайно вдячні підприємцям-спонсорам, волонтерам та Дорадчій раді учасників АТО села Микитинці за активну громадянську позицію та небайдужість до своєї рідної землі.

c. Микитинці

One thought on “Пластик викидатимемо у спецконтейнери

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email