Виступи творчих колективів народного дому

Виступи творчих колективів народного дому

06  серпня 2017 року стало дуже насиченим для творчих колективів Народного дому с.Микитинці, а саме народного аматорського хору «Первоцвіт» (керівник- ЗПКУ Ганна Карась) та народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Відроджена пісня» ( керівники Анна Кузнєцова та Василь Савин). Хор «Первоцвіт» взяв участь   у  обласному літературно- мистецькому святі «Світло Маркіяна», приуроченому 206-й річниці від народження Маркіяна Шашкевича, яке проходило в с.Підлисся Золочівського р-ну Львівської області. Виступ хористів належно оцінили організатори заходу та нагородили подякою .

Ансамбль «Відроджена пісня» став учасником ХYІІІ Всеукраїнського фестивалю лемківської культури «Дзвони Лемківщини», який проводився в урочищі неподалік м.Монастириська Тернопільської області. Наші учасники були приємно подивовані змінами, які сталися  при підготовці цього дійства: дбайливо  впорядковані місцини для влаштування  гостей фестивалю, накриття від сонця для глядачів, асфальтовані доріжки тощо.  Торгові ятки  принаджували багатобарв’ям та різноманітністю товарів: і вироби домашнього вжитку, і різноманітні смаколики, і література, і гончарні вироби. І над усім цим вирував дух прадавньої лемківської культури, яку дбайливо  зберігали і підтримували нащадки тих, кого 70 років тому виселили з рідних земель внаслідок операції «Вісла». Ансамбль «Відроджена пісня» виконав лемківську пісню «Цне мі ся за тобом» та українські пісні «Світить місяченько» і «Пісня про кума», які сподобалися глядачам. Колектив отримав подяку від голови Тернопільської обласної організації всеукраїнського товариства «Лемківщина».  А ще керівник колективу Василь Савин надав «спонсорську» допомогу колективу з козовецького району тернопільщини-виручив, заакомпанувавши  їм.

Так у концертних номерах, походах по торгових павільйончиках збігав недільний день, який став днем закриття фестивалю. А по дорозі додому сфотографувалися у соняхах, які так привітно посміхалися сонцю…

c. Микитинці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email