Як Сіркові муху з’їсти , або ще раз про витівки «Дому Сірка» Наталії Когут

Вислів  «Як собаці Сіркові муху з’їсти» (це знає кожна освічена людина) означає одне : дуже швидко, легко учинити щось. «Оте  «щось» учинила голова  ГО «Дім Сірка» Наталія Когут. У вихідні дні кінця вересня,  коли люд відпочивав, в т. ч. і мешканці с. Микитинці, «Дім  Сірка» перевіз свій собачий притулок на земельну ділянку, власником якої є мешканець села.  На перший погляд ніби і нічого не трапилось: має власник земельну ділянку для ведення сільського господарства,  бурячки не садить, хоче, щоб там садила Наталія Когут (так вона висловилася на сесії сільської ради), а сапати і прополювати мають, очевидно, «вихованці» притулку.

Земельна ділянка знаходиться у масиві «ЗАПС-330», недалеко від сільського кладовища та вулиці Юності.   Оскільки гавкіт собак одразу після розміщення стало чути на все село Микитинці, то цікаві мешканці рушили на оглядини: побачили на власні очі огорожу, купу сміття та інше. Сторож пояснив, що тут будуть розводити страусів. Інформацію одразу ж повідомили в сільську раду та члену виконкому Сливоцькому Миколі, який за збігом обставин є власником однієї із сусідніх земельних ділянок та  разом з рідними її обробляє. Заступник сільського голови, землевпорядник, профільна депутатська комісія намагалися розібратися з ситуацією, виїхали на місце, було складено протоколи, запросили у гості Наталію Когут, але піймали облизня. Пані Наталія почала виляти хвостом (для непосвідчених – лукавити, говорити дурниці) і, звісно, приїхати у сільську раду не захотіла.  Відома азбучна істина: велике цабе до маленької сільської ради і громади їхати не буде.  Воно ж цабе та неабияке! І  життя у нього, як  у Сірка на перелазі (ой яке погане!), а тут треба, як висловилась ця пані в інтерв’ю журналістам, «йти на поклін до сільського голови». Ба, ще більше – голова  хотів свою земельну ділянку або земельну ділянку родичів продати «Дому Сірка».

Отаке-бо приснилося чи придумалося! При цьому пані, що мотається, як сірко на прив’язі (вислів, що означає багато бігає), забула сказати в інтерв’ю, що з сільським головою не спілкувалася, в гості не приїжджала і пропозицій не отримувала. Сама придумала – сама теревені править! І це вона свої припущення висловлює прямо на подвір’ї сільської ради перед сесійним засіданням, на яке була запрошена для з’ясування всіх обставин і спільного вирішення проблеми, в яку мешканець села Андрій В. та Наталія  Когут втягнули громаду.  Нарешті пані приїхали… Але, як виявилося, їй образити громаду легко, як собаці Сіркові муху з’їсти . «На Божому світі усього досхочу – не бракує теж і молодців – брехунців, що збрехати їм за превеликі ласощі, а забожитись, як Сірку муху з’їсти , – воістину Марко Вовчок написала про  таку породу людей, які в Сірка очей не позичають» ( ті, хто не має ні честі,ні власної гідності, ні совісті).

Ми тут не пишемо про поведінку Наталії Когут на сесійному засіданні сільської ради, бо це все записано для історії на камеру. Одним словом: ганебно і виклично!

Нам соромно за неї, але не  за справу, яку вона робить. Адже справді справа важлива, хіба хтось цього не розуміє. Розуміє це і наша громада, але  «Дім Сірка» зробив її  заручницею ситуації. Депутати села  намагались розібратись у ситуації, але де там: переконати у чомусь п. Когут не можливо. Швидше переконаєш собаку!

«Дому Сірка» однозначно потрібний притулок. Цю проблему гуртом  можна вирішити, але ми тепер не готові надавати ніяку допомогу і пропозиції, бо звинувачення в адресу міського голови та брехня в адресу сільського голови, образа громади – це не наші дії, а  дії цієї пані, яка так і не надала жодних документів у сільську раду.

Собаки, звісно, ні в чому не винні. Висновок один: іноді легше спілкуватися з ними, а не з тими, хто за них відповідає.

Please follow and like us:

2 Comments

  1. Хто вам дав право так зухвало писати про людину,яка робить для тварин більше ніж хто-небудь разом взяті?????«Дому Сірка» однозначно потрібний притулок. Цю проблему гуртом можна вирішити,……-і багато Ви допомогли?????

    • Ми поділяємо Вашу думку притулок дійсно необхідний, не може дім Сірка “безконечно” блукати. Тварини ні в чому не винні, пані Наталія була запрошена на сесію для вирішення цього питання. Очікуємо наступної зустрічі для спільного вирішення даної ситуації.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*