Душа народу в пісні розцвітає

Душа народу в пісні розцвітає

.jpg29 жовтня 2017 року в Народному домі с. Микитинці відбувся конкурсний захід «Душа народу в пісні розцвітає». Мистецькі колективи Народного дому підготували цікаві та змістовні номери, які чудово  розкрили тему заходу. Українська душа-багатогранна, розмаїта, то ж і така багатогранна і розмаїта пісенна творчість нашого народу. Елегантна ведуча Карук Уляна вміло керувала концертним процесом, а сцена майоріла різнобарв’ям сценічних костюмів. Всі  учасники  показали високий виконавський рівень, про що свідчили гучні оплески та вигуки «Браво!» Особливе захоплення глядачів викликав виступ найменших- ансамблю «Перлинки» та їх керівника, солістки Народного дому Наталії Бутюк.

Незмінні овації супроводжували улюбленців публіки- молодіжний гурт «Істина» (керівник- Василь Гнатишин). Вокальне тріо «Гроно калини» потішило глядача жартівливими піснями, а народний аматорський ансамбль «Відроджена пісня» змусив глядачів згадати сумні події, які сталися 70 років тому- акцію «Вісла» ( виселення українців- лемків з їх родових земель) та операцію «Захід», коли вивозили в далекий Сибір родини борців за свободу України. Вокальний дует «Анна-Марія» заколисував піснею «Мова колискова», а маленькі танцюристи ансамблю «Намистинки» зворушили глядачів своїм виконанням.

Як завжди, чудово читали поезію Христина Яворська та Уляна Карук. Надзвичайно проникливо звучали духовні твори у виконанні народного аматорського хору духовної музики «Сяйво» (керівник Василь Гнатишин) та соліста Адріана Гнатишина.

Завершився захід виступом народного аматорського хору «Первоцвіт» ( керівник- ЗПКУ , професор Прикарпатського Національного університету ім.В.Стефаника Ганна Карась).У виконанні цього колективу звучали українські народні пісні та твори сучасних авторів. Приємною несподіванкою для глядача стало виконання пісні  «Час рікою пливе», адже заспівували  чотири подружні пари- Ольги та Івана Назарчуків, Ольги і Зеновія Гунчаків, Марії Веляник та Володимира Голови, Ганни та Зеновія Карасів. Це була свого роду демонстрація того, що саме на любові до народної пісні та міцному сімейному фундаменті і тримається  вже 127 років цей колектив, через який пройшли більшість жителів села. До присутніх з вітаннями звернувся депутат міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Петро Гавриш,  а також голова журі Захар Михайлович Панько, який висловив подяку всім мистецьким колективам та працівникам Народного дому за пророблену роботу. Захід відбувся за підтримки міського голови Марцінківа Руслана Романовича та депутата Петра Орестовича Гавриша.

c. Микитинці

One thought on “Душа народу в пісні розцвітає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email