Переможцем оголосили Народний дім села Микитинці

Переможцем оголосили Народний дім села Микитинці

09 листопада 2017 року в Муніципальному Центрі дозвілля м. Івано-Франківська відбувся урочистий бал з нагоди святкування Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, на який запросили директорів та творчих працівників клубних закладів міста та приміських сіл.

Серед запрошених були працівники Народного дому с. Микитинці. 

За творчу працю нагороджених грамотами були і наші працівники – художній керівник закладу Савин Василь Петрович та керівник народного аматорського хору духовної музики “Сяйво” Гнатишин Василь Петрович.

Кожний Народний дім представляв якийсь номер-вітання. Від нашого Народного дому присутніх зі святом вітали директор Анна Кузнєцова та солістка Наталія Бутюк зі своїми вихованцями- ансамблем “Перлинки”.

На заході оголосили переможця конкурсного заходу “Душа народу в пісні розцвітає”, який проводився між клубними установами міста та приміських сіл. Переможцем оголосили Народний дім села Микитинці. Це було дуже приємно, що журі так оцінили роботу Народного дому.

В нагороду було отримано грамоту та подарунок – чудову вазу. А ще на балу лунали вітання від мера п. Руслана Марцінківа та інших представників влади міста. коллажрпрп

c. Микитинці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email