“Творчі вироби з підручних матеріалів”

“Творчі вироби з підручних матеріалів”

В місті Івано – Франківську багато прихильників здорового способу життя та екологічно чистого довкілля. Проблема забруднення навколишнього середовища завжди є актуальною. Постає питання: окрім смітника, куди можна діти побутові відходи?

Screenshot_3_pstrnw

З метою донести до молодого покоління важливість цієї проблеми  16 листопада 2017 р. бібліотека – філії №12  с. Микитинці, (вул. Грицишина,10) МЦБС Департаменту культури Івано – Франківської міської ради організувала проведення   майстер – класу   “Творчі вироби з підручних матеріалів”. На захід, який проводився  в приміщенні Микитинецької ЗОШ, була запрошена майстриня Наталія Малькова. Діти з цікавістю прослухали лекцію про способи сортування,утилізацію та  переробку побутового сміття.

Пані Наталія розповіла, що моделює прикраси, сумки та картини з пластикових та інших неорганічних відходів з метою привернути увагу до проблеми не сортування сміття в Україні. Діти долучилися до створення таких  прикрас, та були дуже задоволені  власноруч зробленими виробами. Такими заходами  проблему забруднення  ми перетворили в творчість і красу.

Відповідальна за захід – Вовк Оксана.

Screenshot_2_qehlen

c. Микитинці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email