ПРО РЕЄСТРАЦІЮ/ЗНЯТТЯ З РЕЄСТРАЦІЇ ГРОМАДЯН У ПРИМІЩЕННІ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ПРО РЕЄСТРАЦІЮ/ЗНЯТТЯ З РЕЄСТРАЦІЇ ГРОМАДЯН У ПРИМІЩЕННІ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

.jpg

Шановні односельці!

Згідно із чинним законодавством, сільській раді делеговано повноваження, які раніше здійснював ЦНАП м. Івано-Франківська, щодо реєстрації місця проживання і відповідно зняття.

З 01.02.2018р. ці адміністративні послуги будуть здійснюватися у приміщенні сільської ради по вул. Грицишина, 10 Сектором надання адміністративних послуг (кер. Леся Печіль).

Сектор надання адміністративних послуг працює за графіком сільської ради:

Понеділок — Четвер — 8:00— 17:15 год

П’ятниця 8:00 — 16:00 год

Обідня перерва 12:00- 13:00 год

Субота, Неділя — вихідні

Додаємо інформацію з цього питання.

Громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом ЗО календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструвати своє місце проживання.

Батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» від 10. і 2.2015 №888 встановлено, з 4 квітня 2016 року за реєстрацію місця проживання і за зняття з реєстрації місця проживання замість державного мита стягується адміністративний збір.

У випадку проведення реєстрації місця проживання з одночасним зняттям з реєстрації попереднього місця проживання, адміністративний збір сплачується одноразово.Законодавством передбачено такі терміни реєстрації:

• для новонародженої дитини — протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження;

• для громадян України, а також іноземців чи осіб без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, протягом тридцяти календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання.

У випадку порушення строків реєстрації, адміністративний збір сплачується в розмірі — 0,0255 розміру мінімальної заробітної плати.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» з 01 січня 2017 збільшується розмір мінімальної заробітної плати, який становитиме — 3200 грн.

Однак з 01.01.2017 року на підставі п. 4 розділу II Прикінцевих та перехідних положень Закону України від 06.12.2016 № 17 74-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» мінімальна заробітна плата у розмірі 3200 гривень не застосовується для розрахунку розміру плати за надання адміністративних послуг.

Для розрахунку застосовується заробітна плата у розмірі 1600 гривень.

Таким чином, особам, які бажатимуть здійснити реєстрацію місця проживання або зняття з реєстрації місця проживання з 01.01.2017 року доведеться сплатити адміністративний збір у сумі: – 13,60 грн. (0,0085 мінімальної заробітної плати) — у разі звернення особи протягом встановленого строку; – 40,80 грн, (0,0255 мінімальної заробітної плати) — у разі звернення особи з порушенням встановленого строку.

Реквізити для сплати адміністративного збору знаходяться у Центрі надання адміністративних послуг Микитинецької сільської ради. Перелік документів для реєстрації/ зняття з реєстрації місця проживання/ перебування є незмінним.

Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги:

1. Особа не подала документів або інформації, необхідних для реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання;

2. Подані документи є недійсними або у них міститься недостовірна інформація;

3. Для реєстрації/знятгя з реєстрації звернулась особа, яка не досягла 14-річного віку.

4. Рішення про відмову реєстрації місця проживання/перебування приймається в день отримання документів із центру надання адміністративних послуг шляхом зазначення у заяві про зняття з реєстрації місця проживання підстав відмови. Зазначена заява повертається особі або її представнику.

З питань реєстрації звертатися за тел. 55-48-25

або особисто за адресою вул. Грицишина, 10.

 

c. Микитинці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email