ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ ПРОЕКТІВ ТА ПРОГРАМ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА 2018 РОКУ

ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ ПРОЕКТІВ ТА ПРОГРАМ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА 2018 РОКУ

Микитинецька сільська рада перемогла у конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства 2018 року. Сума гранту складає 100 000 грн.

Конкурс фінансується за підтримки міської ради м. Івано-Франківськ, задля сприяння розвитку громадського життя села.

Перемога у проекті надасть можливість встановити вуличні антивандальні тренажери та залучити мешканців села до рухової активності, поліпшення стану здоров’я. Загальнодоступні тренажери дозволять микитинцям заощаджувати час і гроші на поїздки в тренажерні зали.

Значення розвитку фізкультури і масового спорту на селі важко перебільшити. Адже в юному віці та в молодості закладаються підвалини майбутнього здоров’я, а відповідно й майбутньої здорової сім’ї, не обтяженої хворобами та згубними звичками. Та й в літньому віці той, хто дружить з фізкультурою, що загальновідомо, менше витрачає на медикаменти та довше і якісніше живе. Тому створення належних умов для повноцінного заняття фізкультурою та спортом є одним з важливих напрямків роботи Микитинецької сільської ради упродовж останніх 10 років.

Реалізація проекту зі встановленням вуличних тренажерів передбачає заняття спортом на свіжому повітрі для всіх бажаючих в будь-який час безкоштовно і є хорошою альтернативою спортивним залам закритого типу. Проект позитивно відіб’ється на фізичній підготовці та оздоровленні населення, а також сприятливо позначиться на загальному тлі залученості населення микитинців до здорового способу життя.

Людина самостійно встановлюватиме час для занять, адже комусь легше займатися рано-вранці, а хтось бажає зняти стрес після важкого робочого дня, позаймавшись на свіжому повітрі. Тривалість занять теж визначає кожен самостійно в залежності від своїх бажань і можливостей. Вуличні тренажери сприяють не тільки опрацюванню м’язів, але і дозволяють більше часу проводити з сім’єю та друзями на свіжому повітрі.

 

c. Микитинці

One thought on “ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ ПРОЕКТІВ ТА ПРОГРАМ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА 2018 РОКУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email