Це маємо знати !   Ні – підпалам сухої трави!

Це маємо знати !   Ні – підпалам сухої трави!

img090305

Спалювання сухої  трави – шкода  власному  здоров’ю, небезпека для життя людей  і природи.

Із настанням теплої погоди спалювання сухої трави стає  для навколишнього середовища справжнім лихом. Дуже часто вогонь виходить з-під контролю людини. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряні дні. Зупинити вогонь, що набрав сили, буває дуже складно.

Дуже часто спалювання сухої трави переростає у великомасштабні пожежі. Особливо небезпечним є спалювання сухої трави на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, поблизу лісових масивів. У населених пунктах спалення сухої трави або листя на присадибних ділянках може перерости у неконтрольоване горіння. Це загрожує знищенням будівель і споруд житлового сектору. Щорічно в Україні в результаті підпалів сухої трави згорають десятки будинків і дач, нерідко страждають пам’ятники історії і культури, старовинні дерев’яні будівлі.

Під час горіння сухої  трави та інших рослинних залишків у повітря вивільняються шкідливі хімічні сполуки,важкі метали, які знижують імунітет людини, викликають алергію, захворювання дихальних шляхів, посилюють негативний перебіг хронічних, а також сприяють розвитку онкологічних захворювань.

За спалювання сухої трави, опалого листя та рослинних залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Будьмо відповідальними за збереження довкілля. Спільними зусиллями збережімо природу! Зупиняймо тих, хто спалює траву!

Повідомляйте у поліцію, муніципальну варту чи орган місцевого самоврядування про такі дії чи людей, які це роблять.

 Телефонуйте:

 067 880 99 24

0342 78 72 73

101

102

c. Микитинці

One thought on “Це маємо знати !   Ні – підпалам сухої трави!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email