Відкриття та освячення дитячого ігрового майданчика по вул. Декабристів, 56

Відкриття та освячення дитячого ігрового майданчика по вул. Декабристів, 56

DSCN9906DSCN9905

DSCN9834

Сьогодні, 03 червня 2018 року, відбулося відкриття та освячення дитячого ігрового майданчика по вул. Декабристів,56, що знаходиться в с. Микитинцях.

Цей майданчик було облаштовано за спільною громадською ініціативою мешканців будинку, за сприяння депутата міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Петра Гавриша та Микитинецької сільської ради.

DSCN9847

Захід розпочався  спільною молитвою священика Івана Петріва та усіх присутніх. А потім о.Іван  обійшов весь майданчик, щедро скроплюючи свяченою водою і ігрові споруди, і дітей і дорослих. З вітальними словами до жителів звернулися депутат Петро Гавриш, секретар сільської ради Галина Марків.

Ініціатор заходу, жителька будинку Анастасія Купчинська висловила подяку тим, хто долучився до встановлення цього майданчику та вручила пам’ятні сувеніри. Виступи гостей перемежовувалися концертними номерами, з якими завітали аматори микитинецького Народного дому: вокальні ансамблі «Співаночка», «Перлинки», квартет «Мереживо», танцювальний колектив «Намистинки». Поезію читала Христина Яворська, яка разом з Марією Мицкан була ведучою заходу. Після концерту господарі пригостили присутніх великим тортом.

А потім відбулися спортивні змагання, які провів Івано-Франківський міський центр «Спорт для всіх».  Діти залюбки взяли участь в спортивних іграх та конкурсах. Організатори нагородили усіх учасників медалями, що стало великою втіхою для юних спортсменів. А ще кольорові кульки та солодощі додали позитивних емоцій.

DSCN9885

c. Микитинці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email