Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки

Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки

25 жовтня 2018 р. в Народному домі с.Микитиці відбувся майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки, який провела гостя з м.Бучач Тернопільської обл, викладач художньої школи, майстриня Оксана Мазур-Пеньонжик.

Вона прибула на запрошення своєї колеги, керівника любительського клубу «Чарівний олівець» Анни Кирпан. Пані Оксана привезла свої роботи, щоб наглядно ознайомити присутніх з цим видом мистецтва. Вона цікаво розповіла про витоки та першоджерела  цієї істинно народної творчості.

Присутні з цікавістю розглядали ляльки-мотанки та з нетерпінням очікували на сам процес творення. І почалося…Серед клаптиків тканини, які привезла з собою гостя та принесли учасники заходу , вишукувалися ті, які найбільше підходили для створення голівки, ручок та інших елементів ляльки.

Діти старанно вдивлялися у руки майстрині, повторюючи кожну її дію. Дорослі учасники заходу теж прискіпливо виконували всі дії, на які вказувала пані Оксана. На завершення заходу кожний учасник майстер-класу гордо тримав у руках власне творіння.

Ми щиро вдячні пані Оксані Мазур-Пеньонжик за таку науку. Шкода тільки, що,не зважаючи на те, що було оголошено про майстер-клас, що багато було зацікавлених осіб, а в результаті на захід прийшло декілька осіб. І це при тому, що ще нема хуртовини, морозів та інших проявів непогоди, коли неохота з хати і носа висунути…Чомусь ми збайдужіли до всього, окрім сидіння в інтернеті…

 

IMG_0602IMG_0600IMG_0598IMG_0623IMG_0621IMG_0608IMG_0607IMG_0606IMG_0605IMG_0611

c. Микитинці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email