Святковий концерт з нагоди ювілеїв тріо “Цвіт папороті” та ансамблю “Істина”

Святковий концерт з нагоди ювілеїв тріо “Цвіт папороті” та ансамблю “Істина”

25 листопада 2018 р. в Народному домі с. Микитинці відбувся творчий звіт двох колективів – вокального тріо «Цвіт папороті» ( керівник-А. Кузнєцова) з нагоди 20-річчя від дня заснування та молодіжного гурту «Істина» (керівник-В. Гнатишин) з нагоди 5-річчя творчої діяльності.

На сцені в обрамленні квітів красувався банер зі спільною світлиною ювілярів. Раптом заграли музики і до глядачів вийшли винуватці свята, співаючи пісню «Розпрягайте хлопці коні». Це було так незвично, весело,по-юначому безпосередньо, що глядачі супроводжували оплесками усю пісню. А потім, впродовж усього концерту, ця атмосфера не змінювалася. Вокальне тріо у складі Ірини Паращук, Наталії Бутюк та Оксани Чернявської зачарувало своєю майстерністю, акапельні твори звучали в повній тиші, і тільки після закінчення твору зал вибухав оваціями.

IMG_0782

 

Улюбленці микитинецької публіки-молодіжний гурт«Істина» і цього разу виправдав очікування своїх фанатів. Кожна пісня супроводжувалася гучними оплесками та вигуками «Браво!».

IMG_0820

IMG_0800IMG_0794

Приємною несподіванкою для ювілярів та глядачів стала поява у залі міського мера Руслана Марцінківа, який привітав аматорів з такими гарними ювілеями. Лунали привітання від депутата міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та постійного мецена та аматорських колективів Народного дому Петра Гавриша. Від Департаменту культури Івано-Франківського міськвиконкому на свято прибули заступник директора Департаменту О.Королик та завідуюча методичним кабінетом Бідочка Мар’яна, які вручили грамоти та букети керівникам колективів. Керівник народного аматорського хору «Первоцвіт» , заслужений працівник культури України, професор ПНУ імені Василя Стефаника Ганна Карась та учасники хору теж привітали винуватців свята.

Радісно зустріли учасниці тріо «Цвіт папороті» колишню колегу  Наталю Савчук, яка впродовж 17 років від моменту створення колективу була його учасницею. А коли на сцену вийшли бабусі хлопців і водночас учасниці народного аматорського ансамблю «Відроджена пісня», який 02 грудня 2018 року теж відзначає своє 10-річчя, зал завирував емоціями…

Надзвичайно сподобався глядачам виступ гурту «Альтер-его», учасники якого є студентами Івано-Франківського музичного училища імені Д.Січинського. Їх високопрофесійний спів просто зачарував! Непомітно збігли дві години і на завершення свята ведучі Оксана Литвинюк та Микола Дідоха запросили до привітання сільського голову Сіщука Михайла Петровича та секретаря сільської ради Марків Галину Володимирівну, які вручили цінні подарунки учасникам свята.

Керівники колективів висловили вдячність спонсорам , які долучилися до проведення цього заходу – Гавришу П.О. ( видавництво «Місто-НВ»), Вербовському Володимиру ( магазин «Світанок»), Роману Судуку (Рекламна Агенція) та Микитинецькій сільській раді в особі її голови – Сіщуку М.П., який постійно підтримує аматорські колективи,  як матеріально, так і морально.

Як все відбувалося можна побачити — ТУТ.

 

 

 

 

c. Микитинці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email