Дякуємо за багаторічну працю

Дякуємо за багаторічну працю

06 грудня 2018р. рішенням 24 ( позачергової) сесії 7 демократичного скликання, на підставі власної заяви, у зв’язку із перемогою в конкурсі на заміщення вакантної посади директора Микитинецької ЗОШ секретар сільської ради Марків Галина Володимирівна достроково  склала свої повноваження.

12 років праці на благо громади села, як секретаря ради та виконкому, тисячі слів подяки від мешканців села, яким п. Галя допомагала  мудрими порадами та добрим словом, сотні втілених у життя проектів та задумів, які сьогодні успішно функціонують на території нашого села, і цей перелік не вичерпний…

Галина Володимирівна  –  взірець людини, закоханої у життя та свою працю. Усе, що робила, творила, організовувала п. Галя було на високому професійному, естетичному та духовному рівні. Вона володіє неабияким даром – згуртувати навколо себе однодумців, розпізнавати таланти, відкривати особистості.  Ми переконані, що Ваш професійний досвід, енергія, управлінський талант і організаторські здібності дозволять Вам домогтися значних досягнень на високому і відповідальному посту – директора школи.

Депутатський корпус села, виконавчий комітет, апарат сільської ради, колеги та друзі щиро  дякують Вам за спільну багаторічну працю, за справедливість та самовідданість, добре і чуйне серце, за мудрі настанови, високий професіоналізм та компетентність.

Щиро бажаємо Вам конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях, міцного здоров’я, щастя та добробуту. Хай притаманні Вам енергія, завзятість та наполегливість сприяють піднесенню іміджу Микитинецької ЗОШ!

Нехай кожен новий день приносить добро, надію, впевненість та успіх!

c. Микитинці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email