Микитинці отримали новий сучасний садок

Микитинці отримали новий сучасний садок

Стартували! Дитячий дошкільний заклад “Янголятко” розпочав свою роботу. Нагадаємо, що садочок урочисто відкрили у серпні і до цього дня тривала клопітка робота щодо забезпечення малечі та вихователів усім необхідним для початку навчання.

26 грудня 2018 року перші вихованці нового ДНЗ “Янголятко” переступили поріг садка. Нині – 60 дітей, завтра вихователі планують зустрічати ще більше.

Усі вихователі та батьки, які привели сьогодні в садок дітей, вражені наповненням закладу. Всі іграшки – нові, яскраві стіни та меблі, цікавий навчальний матеріал.

ДНЗ вдалось звести з нуля за 3 роки.

“Я дякую сільському голові Михайлу Сіщуку, депутату Петру Гавришу, обласній раді на чолі з Олександром Сичем, бо без їхнього сприяння цього садка, може, й не було б. Це велика справа, результат якої десятиліттями послужить нашим дітям. Розвиток мережі закладів освіти – пріоритетне завдання для Івано-Франківська”, – підкреслив міський голова Руслан Марцінків.

Марцінків додав, що були певні проблеми з забезпеченням газопостачання до закладу, тому й не вдалось раніше розпочати тут навчання. Проте тепер діти мають змогу відвідувати теплий та затишний, один з найкращих садків міста.

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=0xpGcItqrHw&w=560&h=315]

c. Микитинці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email