З любов’ю і турботою

З любов’ю і турботою

родино (1)

У шкільному календарі наступає невелика перерва – новорічно-різдвяні вакації. Позаду 2018 рік, а з ним будні, клопоти і радощі І шкільного семестру. Прокладаючи нову дорогу у рік 2019, дякуємо за усе добре року попередньому. І, звісно, дякуємо усім рідним, друзям, людям доброї волі, які були поруч, розділяли труднощі і радощі буднів.

У переддень 2019 року шкільна громада сердечно дякує нашим добрим друзям, партнерам, однодумцям, односельцям, які творили з нами і для нас добрі справи. Найперше висловлюємо слова подяки сільському голові Михайлові Сіщуку, працівникам сільської управи, сільським депутатам за вагому підтримку – солодощі до Дня Миколая, премії з нагоди закінчення навчального року, субвенцію на шкільну освіту і можливість щось важливе зробити для наших дітей.

Дякуємо особисто сільському голові за щоденні рутинні справи, з якими  важко було б упоратись, такі, наприклад, як сприяння у навчанні працівниками котельні, допомогу в організації висотного крана та інші справи, завдяки яким нам стало жити комфортніше. 

Щире «дякуємо» кажемо нашому депутату Петру Гавришу за сертифікати на придбання комп’ютерної техніки, спортивного інвентарю, м’ячів, допомогу з нагоди Дня педагогічного працівника, інші добрі справи, які пан Петро робить скромно і відповідально.

Щиро вдячні обласному депутату – Ігорю Шевчуку за виділених 500 тисяч гривень на ремонт двох шкільних кабінетів – класу для Нової української школи та кабінету англійської мови, який так потрібний школі. Завдяки турботі пана Ігоря Шевчука школа має і 600 тисяч гривень як субвенцію з області на сучасний майданчик зі штучним покриттям, який встановимо вже у новому році, документи і необхідні дозволи отримали і вже проплачено технічну документацію.

Дякуємо міському депутату Віталію Мерінову, який не залишається осторонь шкільних проблем – за його сприяння школа поповнилась комп’ютерною технікою і обладнанням для актової зали на суму у 100 тисяч гривень.

Колектив школи щиро вдячний Олегу Теніцькому, який подарував автоматику до опалювальної системи, завдяки йому у школі значно покращилося теплопостачання.

З теплом ми згадуємо Євгена Супа, який подарував нам 3-D принтер і займається з юними гуртківцями абсолютно безкоштовно.

А також Андрія Микулу, завдяки якому наш шкільний телевізор має TV-тюнер.

Новоріччя ми зустріли тепло і якось по-домашньому. Таку гарну атмосферу свята ми створювали власними руками, але у нас не було новорічних прикрас (нам передала їх у подарунок мешканка села Галина Гудима), ялинку і новорічного лося подарувало підприємство «ДВ-БУД», а велику зелену красуню ми отримали у подарунок від нашого односельця, мецената і гідної людини – Володимира Стецюка. Щира подяка цій родині і за інші добрі справи для дитсадка і школи.

Вітаємо з новорічно-різдвяними святами усіх наших меценатів і друзів, міського голову Руслана Марцінківа, департамент освіти та науки та директора Ігоря Максимчука, отців та церковний комітет храму святого Микити, народний дім села Микитинці та Анну Кузнєцову. Дякуємо за співпрацю і розуміння. Щиро бажаємо добра, тепла, позитиву, оптимізму та Божого благословення. Хай засівається у кожній домівці щастям, любов’ю і злагодою. Миру і спокою у нашій великій українській родині!

З повагою – колектив Микитинецької ЗШ

c. Микитинці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email