Шановні виборці!

Шановні виборці!

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України. З метою підготовки достовірних списків виборців, запрошуємо мешканців уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться за адресою: м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб. 110 (I поверх).

Також, перевірити внесені до Реєстру дані про себе можна на  офіційному веб-сайті Державного реєстру виборців ( www.drv.gov.ua.). Для цього потрібно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» і зробити відповідний запит. Орієнтовно протягом однієї доби виборець отримає відомості щодо своїх даних у Державному реєстрі виборців на електронну адресу, вказану при реєстрації.

У першу чергу це стосується виборців:

  • які змінили прізвище, ім`я чи місце проживання;
  • яким у 2015-2019 роках виповнилось 18 років, які голосуватимуть вперше;
  • які виявили неточності у своїх персональних даних під час голосування на попередніх виборах;
  • які мають інформацію про помилкове включення до списків інших осіб, які не проживають за адресами, вказаними у списках виборців(змінили місце проживання, померли, тощо);
  • які перебували на консульському обліку за кордоном та при вибутті в Україну не знялись з консульського обліку в МЗС, відбували покарання в УВП, проходили військову строкову службу.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – документ, що підтверджує ці зміни. Виборець, який не здатний пересуватись самостійно, може уповноважити довірену особу.

Також законодавством України передбачено, що виборці мають змогу проголосувати за місцем проживання або перебування на день виборів. Для цього необхідно звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців та подати заяву про тимчасову зміну місця голосування виборця (далі – заява).

До заяви додаються документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі, якщо до заяви додаються копії документів, то їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки на достовірність.

До таких документів можна віднести довідку з місця роботи, довідку з місця навчання, документ, який підтверджує право власності або оренди на житло, яке знаходиться за місцем, де виборець хоче проголосувати, та інші. Перелік таких документів не є вичерпним.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначено Президентом України у порядку, передбаченому Законом України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях”, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Відділ ведення Державного реєстру виборців  здійснює прийом громадян за адресою м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб. 110 (I поверх)  з 08:00 до 17:00 год., п`ятниця з 08:00 до 16:00.,обідня перерва з 12:00 до 13:00 год.

У березні відділ працюватиме без вихідних.

 

Телефон для довідок:  55-63-69,  55-20-78, 55-19-95

 

c. Микитинці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email