День захисту дітей у с. Микитинці

День захисту дітей у с. Микитинці

«Дитинства чисте джерело»

Коли?

02 червня 2019 р. в Народному домі с. Микитинці відбувся святковий захід «Дитинства чисте джерело», приурочений до відзначення Міжнародного дня  захисту дітей.

Учасники

В ньому взяли участь дитячі мистецькі колективи Народного дому, учні школи та вихованці дитячого садочка «Янголятко».

Чудова сонячна погода, яка змінила похмуру дощову, додавала піднесеного настрою усім – і дітям і батькам, які прийшли підтримати своїх артистів.

Виставка робіт

А ще усі присутні були зачудовані виставкою робіт батьків дітей: Андрій Фенд надав вироби для дітей та молоді, які викликали не просто цікавість, а захоплення, Олександр Галянтий вразив виробами, які імітували плетіння лозою, Наталія Гречаник представила чудові картини, виконані в техніці «»Діамантова мозаїка», учасниця ансамблю «Співаночка» Надійка Леочко продемонструвала свої малюнки, які вже побували на виставках у краєзнавчому музеї м.Івано-Франківська та Польщі, Чічак Юлія  надала для виставки вироби з соломки.

Програма заходу

Концерт розпочався виступом дитячого садочка. Найменші дітки викликали в глядачів справжнє  замилування, адже залишатися не зворушеним при появі цих янголяток не міг ніхто.

А потім на сцені з’явилася казка – тобто ожили квіти, пташки та інші лісові персонажі з п’єси Марійки Підгір’янки «У чужому пір’ї». Учасниці дитячого ансамблю «Перлинки» чудово ввійшли в ролі та продемонстрували неабиякий талант до драматургії.

А після п’єси концерт продовжили наймолодший учасник співочої родини Гнатишин – Михайлик, шкільний дует  Мар’янки Ламаги і Софійки Гончар, соліст Станіслав Сушериба (керівник – Зоряна Перегіняк), вокальні ансамблі Народного дому «Перлинки» та «Співаночка» ( керівник- Наталія Бутюк), танцювального гуртка «Намистинки» (керівник Ольга Мацевко). Софійка Маруняк  пристрастно читала поезію Т.Г.Шевченка.

Ведучі

А ведучі заходу Оксана та Аня Лабичі чудово справилися зі своїм завданням. Весь захід пройшов , як кажуть, на одному диханні. З привітальним словом до присутніх глядачів та артистів на сцені звернулася секретар Микитинецької сільської ради Ірина Іванівна Паращук, висловила своє захоплення юними микитинецьким талантами. 

Подяка

Завідуюча сектором по роботі з молоддю Наталія Бутюк подякувала батькам за їх нащадків, адже саме вони причетні до появи на світ таких талановитих дітей. Директор Народного дому висловила подяку сільській владі в особі п.Ірини Паращук за подарунки та солодощі для юних аматорів. І хоч розпочалися канікули, але аматорські колективи Народного дому не розслабляються. Адже попереду- нові досягнення на мистецькій ниві…

c. Микитинці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email