Концерт ансамблю українського танцю «Юність» (США)

Концерт ансамблю українського танцю «Юність» (США)

17 серпня 2019 року в с.Микитинцях відбулася неординарна подія.

Сюди завітали гості з Америки– Ансамбль Українського танцю «Юність».

Їх тут очікували з нетерпінням, адже в ансамблі танцюють дві сестрички, батьки яких народилися в Микитинцях.

Задовго до початку концерту прибули гості, щоб познайомитись з селом та зробити репетицію на сцені, адже в Америці сцени набагато більші, ніж наша. А ще вони з цікавістю відвідали музей історії села, що знаходиться в приміщенні Народного дому. Уважно слухали директора Народного дому Анну Кузнєцову, яка знайомила їх з експонатами музею…

І ось настав час концерту. Глядачі сподівалися побачити гарні виступи гостей, але дійсність перевершила всі прогнози. Усі були вражені чудовими танцями, багатобарв’ям костюмів, вишколеністю та майстерністю учасників. У цьому велика заслуга їхнього керівника — Григорія Момота, який у минулому працював у ансамблі Павла Вірського. І що вражає найбільше- учасники займаються тільки один раз на тиждень, добираючись на репетиції здалека.

От що робить любов до народного мистецтва та традицій, адже більшість учасників – це третє-четверте покоління, яке вже є 100% американцями!

На святковий концерт завітав мер міста Руслан Марцінків, який привітав гостей на рідній землі їх предків, обдарував їх подарунками та букетом квітів. В концерті взяли участь аматорські колективи Народного дому, виступи яких надавали можливість гостям перевтілюватися щоразу на кожний новий танець.

Особливо тепло зустрічали глядачі сольний танець «Горлиця» у виконанні Данила Брендафі та Марти Савчук, яка є нащадком микитинецьких родів Савчуків та Сіщуків. На завершення концерту ведуча заходу, зав.сектором по роботі з молоддю, Наталія Бутюк запросила до привітального слова  сільського голову Михайла Петровича Сіщука, який подякував гостям за чудові виступи.

Юні аматори Народного дому вручили учасникам подарунки, а директор Народного дому Анна Кузнєцова вручила квіти та картину керівнику ансамблю Григорію Момоту.

На завершення заходу зробили спільне фото на згадку. А потім усі гості вирушили на вечерю до колиби «Шершень», де вже їх очікувало не тільки смачне частування, але і запальна музика, почувши яку,  танцюристи одразу пішли в танець.

Адже на сцені була тяжка праця, а тут, на природі та чудовій гостинній атмосфері, американські гості просто відпочивали. Тож усі дякували сільському голові пану Михайлу Сіщуку за чудову і гостинну зустріч, яка їм запам’ятається на все життя!

ФОТОЗВІТ ЗАХОДУ  —  ТУТ

c. Микитинці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email