Традиційний велопробіг

Традиційний велопробіг

Восьмий рік поспіль, саме 24 серпня , в с.Микитинці традиційно відбувається велопробіг вулицями села, з нагоди проголошення найвеличнішого свята України – здобуття Незалежності.


Це було спільне започаткування працівників Народного дому та секретаря Микитинецької сільської ради п.Галини Марків, яка стала сподвижницею цього процесу. Тішило те, що ми були перші! Уже після нас такі пробіги проводили у сусідніх селах і не тільки…


А ми з року в рік не зраджуємо цій традиції, яка уже добре вкорінилася. І тільки гасла та «кричалки», якими велосипедисти вітають жителів микитинецьких вулиць, змінюють свій зміст, але залишаються патріотичними. В цьому році гасло велопробігу було «Україна- понад усе!» . Головним поводирем учасників велопробігу є місцевий начальник громадського пункту охорони правопорядку Богдан Щербанюк, який проводить учасникам інструктаж.


Попереду колони рухається автомашина сільської ради. А замикає колону медичний працівник. В цьому році це була Тетяна Коритко з набором медикаментів. На щастя, обійшлося без травм. Проїхавши вулицями села, кавалькада велосипедистів повертається до Народного дому, де їх очікують працівники цього закладу з солодощами та солодкими напоями.


А ще кожного разу учасники велопробігу беруть участь у різноманітних вікторинах, виграючи призи. Декілька років поспіль такі призи надає Андрій Микула, хлопець, який не є ні бізнесменом, ні просто багатою особою. Але це людина, душа якої багата на добро до ближніх. Щиро вдячні ми Андрію за щедрість і ініціативу…

ФОТО ЗАХОДУ

c. Микитинці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email