Творчий звіт Народного дому в рамках фестивалю “Мелодії парку”

Творчий звіт Народного дому в рамках фестивалю “Мелодії парку”

15 вересня 2019 року мистецькі колективи Народного дому с.Микитинці взяли участь у Творчому звіті Народного дому, який проходить в рамках фестивалю «Мелодії парку».

Незважаючи, що неділя була дуже насичена мистецькими подіями, у парку культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка зібралося чимало глядачів.

Аматорські колективи з задоволенням винесли на суд глядача свої досягнення у вокалі, хореографії та поезіі. Розпочався творчий звіт виступом народного аматорського хору «Сяйво» (керівник – Василь Гнатишин), який виконав декілька патріотичних пісень.

Глядачі з задоволенням аплодували колективу, особливо солістам Ірині Паращук, Оксані Чернявській та Василю Гнатишину. Чоловічий склад хору теж завоював прихильність глядачів.

А потім, як у калейдоскопі, одні колективи змінювали інші: народний аматорський ансамбль «Відроджена пісня»( керівники Анна Кузнєцова та Василь Савин), тріо «Гроно калини» (керівник Наталія Тимощук), вокальний квінтет «Мереживо», дитячі ансамблі «Перлинки» та «Співаночка» (керівник Наталія Бутюк), танцювальний ансамбль «Намистинки».

Поезію читала переможниця міського конкурсу читців Софійка Гончар. Творчий звіт завершився виступом молодіжного гурту «Істина» (керівник В.Гнатишин).

На захід прибув міський голова Руслан Романович Марцінків, який привітав аматорів з творчими здобутками та вручив квіти і подяки сільському голові Михайлу Сіщуку та директору Народного дому Анні Кузнєцовій.

Ведуча заходу Уляна Гринишин-Карук подякувала усім присутнім від імені аматорів за теплий прийом та підтримку.

c. Микитинці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email