Вертепне дійство «Вифлиємська зоря сповістила – Христос народився, світ звеселився»

Вертепне дійство «Вифлиємська зоря сповістила – Христос народився, світ звеселився»

12 січня 2020 р. в Народному домі с.Микитинці відбулися звіт депутата міської ради від ВО «Свобода» Петра Гавриша та величне вертепне дійство «Вифлиємська зоря сповістила-Христос народився, світ звеселився».

Цієї події очікували давно, але тільки тепер вдалося втілити її в життя. Адже завдяки сільській владі придбали сценічні костюми для персонажів Вертепу.

На сцені розгорталися події, яким виповнилося 2000 років. Сценарій був побудований так, що події вертепу перемежовувалися з колядками, які виконував народний аматорський хор духовної музики «Сяйво» (керівник Василь Гнатишин).

Глядачі з великим задоволенням аплодували самодіяльним акторам, які чудово виконували ролі.

Кожний персонаж був настільки правдиво зіграний, що присутні в залі після завершення дійства скандували «Дякуємо! Дякуємо!».

Це було дуже приємно нашим акторам, які є простими аматорами. Особливого шарму додавали сценічні костюми- Чорт у виконанні Андрія Михайлюка був неперевершений у своїх витівках. Дует Мошка (Микола Гринів) та Сари (Михайло Василишин) викликав раз-по-раз регіт глядачів. А коли ця пара взялася колядувати по-своєму, пританцьовуючи, то глядачі супроводжували їх танець гучними оплесками.

Цар Ірод (Василь Савин) постав перед глядачами як владний грізний правитель.

Особливою ,не схожою на подібні персонажі, була Смерть, у виконанні Ірини Паращук. А монолог, який вона прочитала, звертаючись до присутніх, не в одного викликав щем у грудях, а то і сльози…

Після завершення вертепного дійства режисер постановки, директор Народного дому Анна Кузнєцова подякувала учасникам заходу та сільській владі за підтримку аматорських колективів.

До присутніх у залі з привітаннями звернулися сільський голова Михайло Петрович Сіщук та депутат Петро Гавриш. А потім усі колядували- аматори на сцені та глядачі.

Свято вдалося!

Христос народився!

Славімо Христа!

А як все відбувалося ви можете переглянути ТУТ

ФОТОЗВІТ

c. Микитинці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email