Різдвяний концерт «Розколяда»

Різдвяний концерт «Розколяда»

02 лютого 2020 року в Народному домі Микитинці відбувся різдвяний концерт «Розколяда», в якому традиційно взяли участь аматорські колективи Народного дому ( народний аматорський хор «Первоцвіт», народний аматорський хор духовної музики «Сяйво», народний аматорський вокальний ансамбль «Відроджена пісня», молодіжний гурт «Істина», вокальні ансамблі «Перлинки» і «Співаночка», вокальне тріо «Гроно калини», дует сестричок Лесі та Юлі Андрейчук, дует Марії Гарасимчук та Марії Веляник з авторською колядою, солісти Наталія Бутюк, Соломія Коберницька) та гості- вихованці дитячого садочка «Янголятко» і учні микитинецької ЗОШ І-Ш ступенів.

Привітати микитинецьких артистів та глядачів з завершенням різдвяних свят прийшли мер м.Івано-Франківська Руслан Романович Марцінків, депутат міської ради Петро Орестович Гавриш, працівники департаменту культури Івано-Франківської міської ради Лілія Кабат та Анна Шпирка.

За традицією початок Розколяди поблагословив священник Дмитро Кубацький. Руслан Романович подякував микитинецьким творчим колективам за вагомий внесок у розвій народних традицій та української культури загалом.

Кожний концертний номер викликав у глядачів гучні оплески, які інколи переходили в овації. Адже на сцені буяло торжество краси ,виконавської майстерності, дух єдності та любові до рідного краю і пісні. На завершення свята на сцену вийшла секретар сільської ради Ірина Іванівна Паращук з вітальними словами до аматорів сцени та односельців.

Учасниці  ансамблю «Співаночка» пригостили усіх присутніх смачними пампушками, які спекли чудові микитинецькі газдині – Ольга Назарчук, Ольга Гунчак, Галина Бутюк, Любов Гнатишин, Анна Гнатишин. А ведучі заходу- Станіслав Сушериба та Надія Леочко висловили сподівання, що глядачам було приємно на нашому святі , то ж вони з нетерпінням чекатимуть наступних концертів.

 

c. Микитинці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email