Слово Голови

Слово Голови

Шановні односельці! Дорогі микитинці!

     25 жовтня  2020 року відбулися чергові місцеві вибори, ми з вами обрали нових депутатів до районної та обласної рад та ради Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади.

 

     Нові депутати, нові повноваження, зміни у формуванні бюджету та адміністративно-територіальному устрої, і, звісно, новий статус села Микитинці (як і усіх приміських сіл) у складі Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади. До речі, про це я хотів би трохи пояснити, адже, очевидно, що не всі розуміють, що відбулося.

     Так от, жодних документів про приєднання села Микитинці до створеної Івано-Франківської ОТГ ані я особисто, ані депутатський корпус не підписували, рішень про добровільне об’єднання з міською (чи будь якою іншою ОТГ) ми не приймали, навпаки, свою позицію щодо статусу наших Микитинців як самостійної територіальної одиниці з своїми ресурсами, бюджетом та здобутками, ми чітко висловили у рішенні сесії від 29.01.2020р. № 863-35\2020 (див. випуск 2 ʺГолос громадиʺ  квітень 2020 року). Проте нас, як і наших сусідів, не почули … Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про визначення адміністративних центрів та затвердження території громад Івано-Франківської області» від 12 червня 2020р. №714-р, було визначено адміністративні центри та затверджені території громад Івано-Франківської області, село Микитинці  увійшло до складу Івано-Франківської ОТГ. Тож зрозуміло, що відбулося примусове об’єднання, долю якого визначили без нашої участі. Чи виправдані такі кроки, чи відчують покращення наші мешканці у різних сферах надання послуг – покаже час.

     Крім того, нас з вами позбавили права обрати на виборах старосту села. Рішенням сесії новоствореної ОТГ нам цю людину призначать. Щиро сподіваюсь, що це буде патріот села, активіст, професіонал, людина, яка  знає село, його людей, проблеми та специфіку. Але всьому свій час, тож терпеливо чекаємо.

     Я, як сільський голова, закінчую свою третю каденцію на цій посаді. Було всяке, було всього багато: і доброго, і злого, і мудрого, і не дуже. Разом із депутатським корпусом, членами виконкому, церковним комітетом, активістами нам вдалось зробити чимало. Хвалити себе не гоже, але результат спільної праці сьогодні – це чисте, комфортне, забезпечене, сучасне  європейське село Микитинці. Нас чекають зміни, це неминуче, таке життя, але ми маємо асфальтовані дороги, інженерні мережі, зони відпочинку, електропостачання, музей історії села,  маємо добрі традиції Народного дому, сучасний дитячий садочок, школу, амбулаторію. Звичайно, працювати ще є над чим, адже нам хочеться жити краще, і це зрозуміло.

     Згідно із програмою, яка була розроблена спільно з громадою у першій каденції і отримала продовження далі ми розвивали село у всіх напрямках: соціально-економічному, культурно-духовному, морально – етичному. Ми першими започаткували багато гарних громадських справ, які сьогодні вже є традицією… Їх підхопили сусідні громади і мало хто знає, що свій початок вони отримали саме у Микитинцях.

     Працювати у громаді і для громади – це велика відповідальність, ти завше на виду, серед людей.  Великий поступ вперед нашого села – це наша спільна, колективна праця.

     Сьогодні я  хочу щиро подякувати людям, які впродовж останніх 15 років працювали зі мною пліч-о-пліч, які думали, радили, пропонували, робили добрі справи на користь громади. Дякую і тим людям, які писали пасквілі, «жовту пресу», видумували різні небилиці, як про мене особисто, так і про сільську раду; тим нашим мешканцям, які у всьому бачили підступ, брехню і корисливість; тим, хто впродовж всіх каденцій намагався дискредитувати нашу роботу. Дякую вам, бо ваші дії стимулювали нас робити ще краще та ще більше. Це означало, що ми на правильному шляху.  

     Дякую усім працівникам сільської ради, Народного дому, школи, церкви, садочка, учасникам бойових дій за вашу працю, професіоналізм, виваженість, мудрість та громадянську позицію. Дякую усім підприємцям, меценатам, благодійникам, які радо допомагали у всіх сферах життєдіяльності села.

     Усім бажаю міцного здоров’я, терпіння та благополуччя. Щиро вірю в те, що на карті України Микитинці  будуть, як будемо ми з вами, наші родини, наші діти та онуки. Слава Україні! Слава нашим Микитинцям!

З повагою сільський голова                                                                              Михайло Сіщук

c. Микитинці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email