Переможні проєкти с. Микитинці в 2021 році

Переможні проєкти с. Микитинці в 2021 році

В Івано-Франківську оголосили переможців «Бюджету участі». На міську програму подали 272 проєкти на загальну суму 104 199 421 грн 29 квітня голосування завершилося, тож є 62 проєкти-переможці, які отримали найбільшу кількість голосів у чотирьох категоріях.

За проєкти програми “Бюджету участі” проголосували 54 тисячі 961 житель Івано-Франківської ТГ. Про це у своєму онлайн-зверненні повідомив міський голова Руслан Марцінків. За його словами, це — рекордна кількість по голосуваннях.

Оголошення підсумків міський голова почав із категорії “Малі інші”. Перше місце зайняв проєкт “Протипаводкові заходи в селі Радча”, який набрав 854 голоси. Друге місце – купівля реабілітаційного обладнання “Кабіни для кінетотерапії” – 788 голосів. На третьому місці – проєкт “Микитинецька набережна”, який набрав 715 голосів.

В межах проєкту передбачається 100 000 грн  для очищення ділянки від чагарників та старих дерев наявної дамби річки Бистриця-Надвірнянська в с. Микитинці (від масиву «Веселка річкова» в сторону вул. Чебрецевої), а також облаштування доріжки, встановлення лавочок та смітників біля них.

Дамба стане місцем сімейного відпочинку, яким користуватимуться батьки з дітьми, молодь, всі охочі спокійно провести вільний час в красивому та комфортному середовищі.

 

Оголошено переможців конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства в місті Івано-Франківську 2021 року. Серед них ГО “Микитинецько-Угорницьке об`єднання учасників та інвалідів АТО” з проєктом Мебельне наповнення осередку патріотичного виховання «Кузня нації» на суму – 22750,00 грн.

Проєкт «Мебельне наповнення осередку патріотичного виховання «Кузня нації» на базі Микитинецького ліцею  це – матеріально-технічне оснащення приміщення з необхідним обладнанням, для різних форм організації дозвілля громади.

На даний час пророблено таку роботу:

  • залито бетонну стяжку;
  • зроблений ремонт;
  • встановлено частину плитки;
  • замінені вхідні двері;
  • замінена електромережа та світильники;
  • проведена ревізія вентиляційних шахт.

Станом на сьогодні є потреба в меблевому облаштуванні приміщення осередку. Вирішення цього завдання є часткою реалізації проєкту створення «Кузні нації» і надасть можливість надалі проводити необхідні роботи для облаштування комфортних умов відвідування патріотичного осередку.

c. Микитинці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email