Оголошення щодо виплат пенсій та грошових допомог

Оголошення щодо виплат пенсій та грошових допомог

З 1 вересня 2021р. згідно з постановою КМУ “Про додаткові заходи щодо організації виплати та доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України” від 29 березня 2021р. №277, виплата пенсій та грошової допомоги здійснюватиметься через поточні рахунки уповноважених банків для всіх одержувачів, крім:

  • осіб з інвалідністю 1 групи;
  • осіб, які за висновком лікарсько- консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду;
  • осіб, які-досягли-80 річного віку;
  • одержувачів державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та допомоги на догляд.

Одержувачі, які ще не обрали собі уповноважений банк, зможуть це зробити до 1 вересня 2021р. Якщо одержувач не визначить для себе уповноважений банк, то рахунок йому (окрім зазначених вище осіб) буде відкрито в уповноваженому банку, визначеному КМУ, за зверненням органів ПФУ або органів соціального захисту. Особа зможе в будь-який момент змінити уповноважений банк за власним бажанням.

 

Для оформлення субсидій особам, які не підпадають під пільгові категорії обов’язково треба мати  карту для виплат та банківські реквізити до неї. 

c. Микитинці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email