Сектор надання адміністративних послуг

Згідно із чинним законодавством, сільській раді делеговано повноваження, які раніше здійснював ЦНАП м. Івано-Франківська, щодо реєстрації місця проживання і відповідно зняття.

Дані адміністративні послуги здійснюються у приміщенні сільської ради по вул. Грицишина, 10  — Сектором надання адміністративних послуг .

Сектор надання адміністративних послуг працює за графіком сільської ради:

Понеділок — Четвер — 8:00— 17:15 год

П’ятниця 8:00 — 16:00 год

Обідня перерва 12:00- 13:00 год

Субота, Неділя — вихідні

Громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом ЗО календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструвати своє місце проживання.

Батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» від 10.02.2015 №888 встановлено, з 4 квітня 2016 року за реєстрацію місця проживання і за зняття з реєстрації місця проживання замість державного мита стягується адміністративний збір.

У випадку проведення реєстрації місця проживання з одночасним зняттям з реєстрації попереднього місця проживання, адміністративний збір сплачується одноразово.

Таким чином, особам, які бажатимуть здійснити реєстрацію місця проживання або зняття з реєстрації місця проживання з 01.01.2017 року доведеться сплатити адміністративний збір у сумі:

13,60 грн. (0,0085 мінімальної заробітної плати) — у разі звернення особи протягом встановленого строку;

40,80 грн, (0,0255 мінімальної заробітної плати) — у разі звернення особи з порушенням встановленого строку.

Реквізити для сплати адміністративного збору та перелік документів для реєстрації/ зняття з реєстрації місця проживання/ перебування, знаходяться у Секторі надання адміністративних послуг Микитинецької сільської ради

Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги:

1. Особа не подала документів або інформації, необхідних для реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання;

2. Подані документи є недійсними або у них міститься недостовірна інформація;

3. Для реєстрації/зняття з реєстрації звернулась особа, яка не досягла 14-річного віку.

4. Рішення про відмову реєстрації місця проживання/перебування приймається в день отримання документів із центру надання адміністративних послуг шляхом зазначення у заяві про зняття з реєстрації місця проживання підстав відмови. Зазначена заява повертається особі або її представнику.

З питань реєстрації звертатися за тел. 55-48-25

або особисто за адресою вул. Грицишина, 10.

Follow by Email